Pamiętacie Mariusza Haraśnego z Lasek? Wesprzyjmy go 1%
Pamiętacie Mariusza Haraśnego z Lasek? Wesprzyjmy go 1%
iTurek.net

Mariusz Haraśny do bardzo aktywny młody człowiek, który swoim optymizmem potrafi zarazić niejednego i mimo niedogodności, z jakimi zmaga się każdego dnia nie rezygnuje z tego, aby swój optymizm dawać innym. To osoba, obok której nie można przejść obojętnie. Nie dlatego, że jest na wózku, ale dlatego, że to najbardziej pozytywny człowiek na świecie! Właśnie za tę chęć do życia i optymizm, możemy mu podziękować, przeznaczając na leczenie Mariusza 1% podatku.

Szanowni Państwo!

W dobrej kondycji, z radością oczekuję WIOSNY, aby po zimie wyruszyć w plener. Ograniczone do minimum infekcje i systematyczne leczenie odleżyn pozwala mi na funkcjonowanie bez większego bólu.

Dzięki funduszom pozyskanym w ramach 1% podatku mogę stosować konieczne lekarstwa, środki higieniczne i opatrunkowe oraz autoszczepionki i preparaty wzmacniające.

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Kiedy budzę się po dobrze przespanej nocy, bez bólu, to uśmiech sam maluje się na twarzy. Czuję, że mimo bardzo wielu ograniczeń mogę stawić czoła wszystkim wyzwaniom, mogę pokonać każdą trudność, bo jesteście ze mną.

Nadchodzi czas rozliczeń podatkowych i przy tej okazji bardzo proszę, nie zapominajcie Państwo o mnie!
Proszę o przekazanie 1% podatku na konto mojej fundacji. Te środki pozwolą mi utrzymać dobrą kondycję i cieszyć się każdym dniem.

Za każdy dar serca już teraz dziękuję.

 

Numer KRS: 0000270809 w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:  HARAŚNY, 2771.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy.

W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu „Cel szczegółowy” musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Szczegóły na: http://www.mariuszharasny.pl/

 
 
 
 
 
© 2014 - 2023  Wszystkie prawa zastrzeżone.  Grupa Emediaweb.pl